"Afgelopen week heeft Kozion de laatste hand gelegd aan de nieuwe achterpui van ons huis. De verwachtingen waren hoog gezien de voorgesprekken en afspraken die we gemaakt hadden. Kozion heeft al meerdere huizen in onze wijk aangepakt, en de manier waarop het Kozion team werkt sprak ons aan. We mogen zeggen dat alles wat afgesproken is dan ook perfect waargemaakt is. Of het nu gaat over de planning, de werkzaamheden, en alles eromheen, het was gewoon goed! We zijn blij dat we met Kozion in zee gegaan zijn, en we raden dat dan ook iedereen aan die van plan is de kozijnen te vernieuwen! Nogmaals bedankt Kozion, top gewerkt!!"
Wat vinden onze klanten
"Hier een review over de monteurs van kozion. Er wordt meegedacht als er problemen voordoen onverwachts. Bij ons was het dat de horren in de badkamer niet meer klopte omdat het uiteindelijk andere type raam zouden worden. Monteur heeft meegedacht waardoor we alsnog horren kunnen doen. Ze hebben heel hard gewerkt met twee soms met drie personen."
"Na een fijn gesprek te hebben gehad met Bart besloten om de kozijnen via Kozion te doen. Ze denken goed mee en proberen je geen mooie verkooppraatjes aan te praten, maar kijken echt mee naar de wensen en wat de mogelijkheden zijn."
"Top service vanaf de eerste afspraak tot na het plaatsen van de kozijnen. Uitgebreid advies over alle mogelijkheden waarbij de keuze ook echt bij de klant zelf blijft. Gezellig in de omgang, transparantie, vakkundig en klant staat echt op 1. Geen vraag is teveel en er wordt echt meegedacht in oplossingen. Nemen ruim de tijd voor alles te bespreken."
"Heel erg blij met mijn nieuwe kozijnen! De monteurs werken super netjes, alles wordt netjes afgedekt en weer keurig opgeruimd! De oude kozijnen en rolluiken worden netjes afgevoerd. Ik kan Kozion bij iedereen aanbevelen!!"
"Uitstekend werk heeft Kozion verricht. Van de eerste oriënterende afspraak (geen opdringerig verkooppraatje), meedenken en kundig advies over triple glas, kunstof kozijnen, deuren, kleur tot het vakkundig en prettig installeren en de nazorg."
"Medio maart zijn we de eerste keer bij Kozion in Den Bosch geweest waar Siemen ons goed en duidelijk heeft geholpen. De diverse mogelijkheden werden onder het genot van een kop koffie aan ons voorgelegd. Dat onder de tribune van De Vliert verschillende kozijnen en deuren zijn opgebouwd hielp ons om de juiste keuze te maken. De scherpe prijs, goede service en redelijke snelle leveringstermijn heeft ons uiteindelijk over de streep geholpen. Tijdens het inmeten van de te vervangen kozijnen werd aangegeven dat de vensterbank mogelijk vervangen moest worden vanwege de maten het nieuwe kozijn. Dit was echter geen probleem omdat bij het plaatsen van de kozijnen er meteen een vensterbank op maat gemaakt kon worden. Aan de hand van diverse stalen hebben wij direct een mooie vensterbank gekozen. Eind augustus stonden de mannen van Kozion met de nieuwe kozijnen, ruiten en deur voor de dan bijna oude deur. Inclusief duidelijke uitleg vonden de werkzaamheden plaats.Kleine dingetjes die je altijd tegenkomt bij verbouwingen werden direct vakkundig opgelost. Halverwege het plaatsen kwam men erachter dat er een product onjuist was besteld. Echter met de juiste vakmanschap en kennis hebben de mannen voor een tijdelijke oplossing gezorgd met de belofte dat op korte termijn de juiste producten zouden worden geplaatst. Een kleine week later werd het juiste product al geplaatst. Zeer tevreden zijn we met de afwerking van de kozijnen. Wij zijn dan ook blij met de nieuwe kozijnen en ruiten en de speciaal gemaakte niet standaard voordeur."
"Onlangs hebben we de houten achterpui vervangen door een kunststof pui van Kozion. Eerst een adviesgesprek bij een concurrent gehad, daarna met Kozion (Siemen), gevolgd door een bezoek aan de showroom in ’s-Hertogenbosch. Fijn om enkele details even in het echt te kunnen zien. Advies, prijs en levertijd waren goed. Enkele weken later is Kozion komen inmeten. De dag van plaatsing verliep goed, vriendelijke vakmensen, prima geplaatst. Ben tevreden!"
"Kozion, voor ons met de K van kwaliteit. Kwaliteit in afspraken nakomen, levering materiaal, beschaafde en leuke VAKlieden en een kleine fout binnen 8 uur oplossen. Helemaal goed"
"Begin februari hebben wij kunststof kozijnen laten plaatsen door Kozion, wij zijn super tevreden, wij werden al na de bevestiging van de aankoop ingelicht wanneer de kozijnen geplaatst zouden worden, deze kwamen ook netjes op de afgesproken datum. Alles is binnen de afgesproken tijd zeer goed geplaatst door een goed samenwerkend team. Kozion is nog wel een keer terug geweest omdat wij nog wat vragen hadden, dit werd netjes opgelost. Wij zijn erg tevreden en wij kregen complimenten van familie en kennissen dat de kozijnen er strak en mooi uit zagen."
"Je komt binnen in een mooie overzichtelijke showroom ,wij werden geholpen door Bart, een zeer vriendelijke en meedenkende verkoper . Goede service, ook toen we later nog wat veranderingen wilden . Zeker een aanrader om hier eens binnen te lopen . Ook het plaatsen van de kozijnen werd door zeer vriendelijke en vakkundige monteurs gedaan, toppers!!!"
"Kozijnen waren voor ons de laatste grote verbouwing. Door veel tegenslagen in de vorige verbouwingen gingen wij enigszins gespannen die verbouwing in. Het monteurs team nam die spanning per direct weg. Prettig in de omgang, waren stipt op tijd en schrokken van niks. Erg goed met ze kunnen lachen. Ze hadden het tempo er goed in waarbij het aan de afwerking totaal niks schortte. Na montage nog kort de bediening doorgenomen. Heren van Kozion bedankt! Het was te merken dat de ervaring ruim aanwezig was!"
"Door stormschade was een deel van de gevelplaten los geraakt bij onze woning in Breda. Ondanks drukte snel geholpen met goede informatie over mogelijkheden en prijzen. De nieuwe gevelbekleding werd vakkundig geplaatst en het resultaat is prachtig!"
"Wij hebben al onze kozijnen inclusief dakkapel laten vervangen door Kozion. Vanaf het eerste contactmoment hebben we de communicatie en begeleiding als erg prettig ervaren. Er word met je meegedacht en eerlijk advies gegeven. Door een externe kwam er schade aan de voordeur waarbij er dezelfde dag nog (kosteloos) een monteur kwam om dit recht te zetten. Communicatie verloopt altijd spoedig en duidelijk. Zeer zeker een aanrader."
"Zeer tevreden over de manier waarop we geholpen zijn en de uitvoering daarna was ook super. m.a.w. Kozion is aan te bevelen."
"Super fijne ervaring met Kozion. Vriendelijk en bekwaam personeel, denken mee in mogelijkheden. Alles netjes geplaatst en opgeleverd."
"Geweldig bedrijf en prachtige kozijnen! Komen alle afspraken na, monteurs leveren topwerk en zijn heel zuinig op onze spullen en interieur geweest. In een kleine week het hele huis voorzien van nieuwe kozijnen. Björn en Roy, jullie zijn toppers! Superblij mee! Nogmaals dank!"
"Hoewel we een paar tegenslagen hebben gehad, heeft Bastiaan bewezen dat Kozion de juiste keuze is geweest. Dank voor de goede service en het fijne contact! En ook grote complimenten voor onze monteurs Jimmy en Elmo. Het is echt heel keurig afgewerkt en fijn hoe jullie hebben meegedacht in het totale plaatje. We zijn heel positief en blij met onze nieuwe kozijnen en daar hebben jullie enorm aan bijgedragen 👏🏻"
"Kozion heeft prima werk verricht alles is zoals afgesproken gemonteerd en past perfect. Gezellige monteurs met veel vakkennis. En ook de nazorg is dik in orde. Gr Eugene"
"Afgelopen week 4 kozijnen laten plaatsen, snel, goed en het resultaat is top. Goede keuze gemaakt met Kozion. Ons huis uit 1923 blijft ondanks kunststof toch origineel!"
"Na eerst op de bovenverdieping alle kozijnen vervangen te hebben, was nu de benedenverdieping aan de beurt. De keuze door wie we dat zouden laten doen was niet zo moeilijk, Kozion. En ook nu stelden ze ons niet teleur. Niet alles was in één keer goed, maar de kleine mankementjes die er dan nog zijn worden snel en na alle tevredenheid opgelost. Kortom, weer een zeer tevreden klant en we raden iedereen aan om met Kozion in zee te gaan."
"Helpen goed bij het uitzoeken van alle kozijnen, deuren en raambekleding. Goed geadviseerd. Ook tijdens de uitvoering werd er duidelijk gecommuniceerd. Er waren wat kleine dingen verkeerd gegaan, maar zij ook snel en netjes weer opgelost. Heel ons huis is nu voorzien van kunststof kozijnen en deuren, zelfs de dakopbouw."
"In augustus zijn onze kozijnen vervangen. De monteurs waren ontzettend professioneel, er was bij 1 kozijn en raam een beschadiging. Hiervoor hebben ze direct contact opgenomen om een nieuwe met spoed te laten maken. Deze is dan ook vandaag(10-09-2024) vervangen. We zijn erg tevreden met het resultaat. Zowel de monteurs en de adviseur zijn echte vakmensen en weten wat ze doen. Een aanrader voor een ieder die twijfelt om kozijnen te vervangen."
"Na enkele jaren geleden al de bovenverdieping te hebben voorzien van kunststof kozijnen van Kozion , nu ook de benedenverdieping laten doen. Het contact in de winkel met Siemen was uitermate prettig. Vrij snel tot de keuze gekomen en alles besteld. Rob, Wes en Luc hebben naar volle tevredenheid in twee dagen de klus geklaard. Deze mensen weten waar ze over praten en zijn zeer kundig ,werken heel netjes, zowel in afbreken oude situatie als het zetten van de nieuwe kozijnen. We werden voortdurend op de hoogte gehouden van de voortgang, problemen worden zeer vakkundig opgelost naar ieders tevredenheid. Zoeken niet naar de simpelste oplossing maar de oplossing waar wij als klant tevreden mee zijn, helemaal top!! Wij bevelen Kozion aan een ieder toe, kwaliteit van begin tot eind!"
"Heel blij met Kozion! Dat begon al in de showroom doordat we goed te woord werden gestaan. De offerte volgde vrij snel en er werd meegedacht in onze ideeen. Bij de daadwerkelijke plaatsing waren er vakkundige mannen aan het werk. Ze betrokken ons bij de mogelijkheden en hebben het zeer netjes achtergelaten. Heel blij! De volgende keer maken we zeker weer de keus voor Kozion."
"We hebben een afspraak gemaakt in Breda met Bart en die had alle tijd en zijn komen inmeten en nog eens iets veranderd en dat was geen probleem Een fijne partij om zaken mee te doen en denken met je mee We zijn blij met de nieuwe kozijnen"
"Vorige maand op de eerste en tweede verdieping kozijnen, horren en rolluiken laten plaatsen. Ontzettend tevreden over de begeleiding bij het uitkiezen van de kozijnen en de professionele plaasting. Ook de afwerking aan de binnenkant inclusief vensterbanken ziet er goed uit. Een iets scheve vensterbank was snel verholpen. Kleine verbeterpunt: vantevoren laten weten dat er een container wordt geplaatst."
"Goed advies. Zeker de draaikiepramen zijn een uitkomst. Ook goede nazorg ook bij vragen na de eindoplevering. Met dank aan Maurits van Wijk weer een gelukkige klant."
"De bestelling en coördinatie was vlot en zorgvuldig. Bovendien was de uitleg van de opties, het installeren en afwerking zorgvuldig gedaan."
"Vanaf begin tot eind goed geholpen door kozion. Vanaf het eerste moment in de showroom goed contact gehad met Bart. Duidelijke uitleg overal over en als we telkens wat dingen wouden wijzigen was dit geen probleem en binnen een paar dagen een nieuwe offerte met alle aanpassingen in de mail. Na een half jaar wachten eind juli zijn de kozijnen geplaatst. De mannen hebben ook het metselwerk voor rekening genomen wat mijn wens ook was. Dit kon verder bij geen 1 ander kozijn bedrijf. Voor mij was dit een pluspunt omdat ik geen zin had hier weer een aparte aannemer voor in de hand te nemen. De mannen zijn 3 hele dagen bezig geweest met het werk. Tijdens het begin van elke dag had ik meestal wat kleine aandachtspunten die ik besproken had met de monteurs en deze werden gelijk opgepakt. Helaas was tijdens montage 1 ruit gesneuveld. Dit is door kozion netjes opgelost en er is met spoed een nieuwe ruit geplaatst. Verder nog wat kleine dingetjes gehad met dat er verkeerde glaslatten geleverd waren bij 1 raam. En een deur rubber was gescheurd was. Dit is ook netjes opgelost na 1 telefoontje. Al met al een super ervaring gehad met kozion. Ook naderhand als we vragen waren of mbt de glaslatten en het gescheurde rubber werd ik netjes terug gebelt en werd er gelijk de juiste acties uitgezet door hun en alles snel opgelost. Bedankt voor het goede werk en goede nazorg"
"Super blij met onze nieuwe kozijnen van Kozion 's-Hertogenbosch. Het hele proces van keuzes maken, meten tot plaatsing hebben wij naar tevredenheid doorlopen. Het is fijn dat Kozion bij een dergelijk grote investering afspraken netjes vastlegt, duidelijk communiceert en kwaliteit levert. Wij zijn dermate tevreden dat wij aanvullend onze achterdeur laten vervangen."
"Enkele weken geleden hebben wij nieuwe kozijnen en voordeur laten plaatsen. We zijn super goed geholpen zowel in de showroom met meedenken en het plaatsen van de kozijnen door echte vakmannen! Zowel het product als de diensten die ze verlenen een dikke 10! We hebben een heel ander huis gekregen!"
"Eind 2022 kregen wij de sleutel van een woning waar 40 jaar niks aan is gedaan. De allerbeste en meest waardevolle investering die tijdens de verbouwing hebben gedaan is het vervangen van alle kozijnen, deuren en het plaatsen van driedubbel glas door Kozion. Kozion is erg fijne partij om mee te werken. Eerlijk, transparant en komen de afspraken keurig na. De kwaliteit van de kozijnen en de techniek is hoog, degelijk en echt boven verwachting. Het plaatsen van de kozijnen gaat snel, er wordt goed gecommuniceerd, netjes en volledig gewerkt en het was bovendien een erg gezellig team. We zitten er weer warm bij!"
"Mooie showroom met alle voorbeelden van de kozijnen. Hele vriendelijke verkoper die goed meedenkt. Het is natuurlijk een groot bedrag dat je uitgeeft en dat begreep deze verkoper goed. We hadden er veel vertrouwen in en dat was gelukkig ook terecht. Het is erg goed gegaan."
"Wij zijn super tevreden over het vakkundige advies en het prettige contact met Maurits van Wijk. De plaatsing van onze nieuwe pui voor de trimsalon verliep soepel en is vakkundig uitgevoerd. We hadden een extra wens m.b.t. glasstralen en dat hebben ze geweldig opgepakt. Kortom: wij vinden Kozion echt een aanrader!"
"Deskundig is het sleutelwoord. In de showroom Breda profesioneel advies ontvangen en vervolgens een weloverwogen keuze gemaakt. Vervolgens een half jaar geduld moeten hebben, maar het resultaat is dit waard geweest. Zeer tevreden over nieuwe voordeur en raamkozijn, het monteren ging vlot en zorgvuldig, in samenspraak de laatste details naar wens uitgevoerd. Hiermee kunnen we jaren vooruit!"
"Heel tevreden over Kozion. We hebben een prachtig raam met glas-in-lood, dat we zelf ontworpen hebben. De samenwerking met de glas-in-loodspecialist was heel goed. En dankzij het nieuwe kozijn en het glas, is de temperatuur in de zomer een stuk lager en nu veel minder koud. Heel blij mee dus!"
"Nieuwe voordeur geplaatst incl. De kozijnen. Hele vriendelijke monteurs. Ook netjes. In de winkel bij het maken van de offerte ook netjes geholpen. Ik ben dik tevreden."
"Wat een deskundig bedrijf. Van begin tot eind zeer kundig en professioneel behandeld. Ze komen alle afspraken na, reageren snel. Werken netjes. Wij hebben heel ons huis voorzien van kunsstof kozijnen en HR++ glas. In 1 week alles keurig geplaatst. In showroom en per mail goed geholpen door Bart. Bij het plaatsen veel monteurs gezien. Vakmannen, Mark, Martin, Roy, Jeroen, Luuk, Vincent, Bram"
"Afgelopen januari het hele huis en de garage door Kozion laten voorzien van nieuwe kozijnen. We zijn uiterst tevreden met het geleverde werk. Na een paar weken sloten twee deuren wat moeilijker en een dag later stond er al iemand om het te herstellen. Een dag daarna kregen we een hor niet meer soepel dicht en toen stond er ook dezelfde middag een medewerker van Kozion ineens aan de deur. Die was een paar straten verderop aan het werk. Dik tevreden!"
"Erg tevreden hoe ze afgelopen week onze kozijnen hebben vervangen en afgewerkt. Fijne monteurs. Heel erg bedankt Patrick en Elroy. En Siemen voor het aangenaam gesprek en offerte."
"Afgelopen week dakkapellen laten voorzien van nieuwe kozijnen door kozion, tevens de trespa laten vervangen.Op advies van de monteur voorkant trespa niet vervangen (was achteraf ook niet nodig),maar achter alles vervangen,waar in eerste instantie alleen de zijkant zou worden gedaan,nu ziet alles er weer perfect uit. Mooi werk geleverd door prettig monteurs."
"Ik ben heel blij met de kozijnen die door Kozion zijn geplaatst. Eindelijk draai-kiep ramen,dubbele beglazing en geen tocht meer ! Het ziet er heel mooi uit,en de mannen hebben de boel heel netjes achtergelaten. Vanaf het eerste gesprek met Maurits tot aan de plaatsing is alles prima verlopen. Top!"
"Na de eerste prima ervaring met Maurits van Wijk van Kozion nu in 2024 weer contact met hem opgenomen. Na onze nieuwe voordeur en gerenoveerde dakkapel beide met triple glas A++. Nu zijn advies gevraagd wat betreft onze keukendeur en zijraam. Hij had weer super goede adviezen en heeft daarvoor ook weer een scherpe offerte gemaakt. Later dit jaar wordt e.e.a. weer geplaatst. Dit gebeurt dus ook weer door de eigen monteurs van Kozion, die de klus van vorig jaar ook vakkundig en super netjes uitgevoerd hebben."
"andaag bij kozion kozijnen Tilburg een mooie offerte besproken met Maurits van Wijk. Een mooie offerte precies opmaat zonder haken en ogen. Perfecte service en deskundige mensen die weten waarover ze praten. Zou Kozion kozijnen zeker aanraden als je mooi kunststof wil tegen een mooie prijs. Wij kunnen niet wachten totdat het klaar is"
"We zijn zeer tevreden over kozion, goed geholpen in de showroom. Keurige monteurs en goed werk afgeleverd alles in 1 dag klaar. Het bedrijf is een aanrader"
"Prima service zelfs na 5 jaar werd deze service gegeven en mijn vraag snel beantwoord Ramen en deuren voldoen prima Wij zijn tevreden over kozion"
"Een aantal jaren geleden de kozijnen beneden vervangen. Super netjes en ik was toen zeer tevreden. Nu is de bovenverdieping aan de beurt. Ondanks andere offertes, toch weer bij Kozion/Siemen uitgekomen. Hij heeft mij goed geïnformeerd en hij houdt zich aan de afspraken. Groot voordeel dat Kozion ook meteen de raambekleding verzorgt. Ik moet er even op wachten, maar dat heb ik er graag voor over!"
"Vorige week hebben de mannen van Kozion een nieuwe voordeur en badkamerraam geplaatst, ben hier zeer tevreden mee, waren erg vriendelijk en hebben alle rommel netjes afgevoerd. Ben ook erg tevreden met mijn nieuwe voordeur en badkamerraam."
"Vorige maand door Kozion de oude, houten kozijnen en houten gevelbekleding aan één kant van het huis voor twee verdiepingen laten vervangen voor kunstof kozijnen, nieuwe isolatie en Keralit afwerking. Het bepalen van het mogelijkheden en uitzoeken van de kleuren ging gemakkelijk in hun showroom in Nuenen (Na afloop nog een teddybeer gekregen voor onze dreumes). De technische inmeting duurde ongeveer een half uur (Het zijn slechts drie kozijnen en Kozion heeft meerdere huizen gedaan in de wijk dus dat zal een en ander wel makkelijk hebben gemaakt). Vervolgens duurde het in ons geval ongeveer 7 maanden totdat de plaatsing gedaan werd. In drie dagen werd alles geplaatst, waarbij aan het eind van elke dag werd gezorgd dat de gevel weer dicht was (wel zo fijn in februari). De vierde dag was met een paar uur de afwerking binnen ook klaar. Door een klein ongelukje werd een buitenlamp beschadigd, maar we hebben hiervoor netjes een bedrag teruggekregen voor een nieuwe lamp. Al met al was het hele proces uitstekend gegaan, en alles is netjes afgewerkt, zowel binnen als buiten. We zijn er erg tevreden mee!"
"Fijn ontvangst in de showroom waar ze de tijd voor je nemen. Ze zijn ook aan huis geweest om het een en ander door te spreken. Daarna conform afspraak en tijdig de offerte ontvangen. Bij vragen Staan ze klaar om deze te beantwoorden. Vandaag terug naar showroom geweeest om de laatste puntjes op de I te zetten en de offerte te tekenen. Wederom weer vriendelijk en gastvrij ontvangen. Bent u op zoek naar kunstof kozijnen, is Kozion een heel fijn bedrijf en legt alles haarfijn uit. Eén echte aanrader dus."
"Fijn hoe er meegedacht werd in de showroom om tot een mooi eindresultaat te komen. Wij hebben alle ramen en kozijnen laten vervangen en Keralit op de gevel laten plaatsen. Heel fraai plaatje is het geworden! Vriendelijke mensen en prima service als je ze nodig hebt."
"Bart heeft ons goed geholpen met het uitzoeken van de kozijnen en rolluiken. De mannen die alles kwamen installeren hebben alles netjes afgewerkt en waren fijn in de omgang. Helaas raakte er een paneel beschadigd tijdens het monteren. Het duurde vrij lang voordat deze vervangen werd maar na een reminder via de mail, stonden ze binnen anderhalf uur voor de deur. Ook dit werd weer netjes afgewerkt."
"Een aantal weken geleden heeft Kozion bij ons kozijnen met trippel glas geplaatst. Alles liep perfect. Heel net en aardig personeel en alles verliep volgens afspraak. Een TOP bedrijf en een echte aanrader!!"
"Afgelopen week door Kozion nieuw voorarm en een nieuwe voordeur geplaatst. Vakkundig en vriendelijk personeel. Zijn dan ook uitermate tevreden met eindresultaat!!!"
"We hebben gekozen voor Kozion door het fijne gesprek dat we in Breda hebben gehad met Bart. Er werd niks opgedrongen en fijn met ons mee gedacht. Daarnaast was hij altijd bereikbaar voor vragen die nog bij ons op kwamen. Ook tijdens het plaatsen van de kozijnen werd nog even contact met ons gezocht om na te vragen of alles naar wens verliep. Prima service en we zijn erg blij met de kozijnen! Deze zijn inmiddels allemaal vervangen maar bij een volgend huis komen we zeker nog eens terug"
"Siemen heeft onze offerte opgemaakt en adviezen gegeven. Vervolgens werd de bestelling geplaatst. Na enkele maanden wachten kwam er een deskundige en leuke groep mannen alle kozijnen en de voordeur vervangen. We hebben gekozen voor tripleglas. Een raam werd vervangen door een schuifpui. Het eindresultaat is echt boven verwachting mooi geworden. We zijn nog steeds elke dag blij dat we voor Kozion hebben gekozen, want ons huis ziet er ineens veel beter uit."
"Na een uitgebreide inventarisatie bij 4 bedrijven hebben we vandaag besloten onze nieuwe kunststof kozijnen met triple glas door Kozion Den Bosch te laten plaatsen en hebben we de offerte getekend. Maurits heeft ons op een zeer prettige en deskundige wijze geadviseerd. Hij dacht met ons mee, kwam met goede suggesties en wees op ons details waar wij zelf niet aan gedacht hadden. Niets dan lof! Nu nog 5 maanden geduld tot de kozijnen geplaatst worden."
"Na een prettig gesprek met Maurice en een mooie offerte zijn we met Kozion in zee gegaan,en ik moet zeggen dat ze alle beloftes waarmaken. Het ziet er allemaal prachtig uit en het waren prettige proffesionele mannen die het kwamen plaatsen. Bedankt voor alles!"
"Zeer goede ervaringen met Kozion in Udenhout. Enige tijd geleden kunststof voordeur laten plaatsen. Nu gekozen voor kozijnen. Maurits heeft mij snel en vakkundig geholpen."